ПРИВІТАЛИ ІЗ СТОРІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Сторічний ювілей відзначила  Марія Сидорівна Дозорець – колишня лісокультурниця Пархомівського лісництва ( нині така професія називається – робітник на лісокультурних роботах).

З нагоди поважної дати  до іменинниці завітали директор державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» Ігор Бурковський, працівники Пархомівського лісництва: лісничий Людмила Шевчук, помічник лісничого Анатолій Дем′янчук, майстер на лісозаготівельних роботах Олег Петросюк. Від Хмельницької райдержадміністрації прийшли поздоровити іменинницю голова райдержадміністрації Леся Коменда та начальник управління соціального захисту  Надія Гулько. Всі щиро здоровили іменинницю  й передали вітання і грамоту від начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Петра Пешка, а також вручили грамоту  директора державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» з грошовими подарунками і квіти, грамоту  від райдержадміністрації .

Народилася  Марія Сидорівнав селі Пархомівці Хмельницького району. ПройшлаДругу світову війну. Починаючи з 1946 року, працювала лісокультурницею Пархомівського лісництва Летичівського лісгоспу. З 1950 року була ланковою серед працівниць. Майже 30 років трудилася в лісовому господарстві. Працювала в лісництві до 1973 року,  з якого  пішла на заслужений відпочинок.

    Вже і не злічити скільки величних дубів, ясенів, грабів, кленів та беріз виплекано з маленьких саджанців руками Марії Сидорівни. Її руками створювалися теперішні діброви  Хмельниччини.   Сьогодні тішиться ювілярка донькою та онуками, яких теж виплекали її невтомні руки.

Від великої родини лісівників зичимо Вам, Маріє Сидорівно, міцного здоров’я, земних гараздів та радості від кожного дня життя. Бажаємо родинного затишку й надалі не втрачати бадьорості та ділитися своїми секретами довголіття!

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

02 01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*