ПРИЙНЯЛИ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» відбулася профспілкова конференція. У її роботі взяли участь начальник Хмельницького обласного  управління лісового та мисливського господарства П.С.Пешко, голова обкому профспілки працівників лісового господарства В.М.Лісовий, директор ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» І.В. Бурковський, голова первинної профспілкової організації П.П. Мудрий, делеговані члени профспілки та керівники виробничих підрозділів підприємства.

І.В. Бурковський ознайомив присутніх з пріоритетними напрямами діяльності та виробничими здобутками підприємства в  2017 році. Так, створено 93 га лісових культур на зрубах   –  на 32,9%  більше плану.  Проведено догляд за лісовими культурами в ДЛФ на площі 624 га (при плані 300 га). В лісових розсадниках вирощено майже 227 тис. шт. посадкового матеріалу. Заготовлено 5 тонн лісового насіння. Рубки догляду  проведені на площі 598 га. Здійснено заходи  з оздоровлення лісових насаджень на площі 204 га. На площі 2867 га  проведені лісопатологічні обстеження на наявність шкідників і хвороб лісу. В лісах підприємства недопущено жодної  лісової пожежі.

На ведення  лісового і мисливського господарства  та створення захисних лісових насаджень підприємство  в 2017 р. спрямувало 35 млн. 824,8 тис.грн. За звітний  рік в бюджет всіх рівнів сплачено 31 млн. 101 тис.грн. Капітальні вкладення у виробництво  склали 3 млн. 806 тис.грн.

Комплексні заходи  з охорони праці   були заплановані на суму 193 тис. грн., а фактичні витрати склали 261 тис.грн.

Підприємство  надало  допомогу працюючим на суму  2 млн. 101,2  тис.грн. Крім того  було виплачено премії за виробничі результати на суму 10 млн. 137 тис.грн. та винагороду за вислугу років у сумі 2 млн. 604 тис.грн.

Директор підприємства розповів присутнім про плани із  запровадження програми стратегічного розвитку лісового господарства. Зокрема, планується  створити  Хмельницький центр вирощування посадкового матеріалу на базі ДП «Хмельницьке ЛМГ», який  працюватиме за світовими стандартами.

Голова профкому П.П.Мудрий  зазначив, що     з профспілкових коштів було використано :

на культурно-масову роботу  – 80,9 тис. грн..

на придбання  спортивно- господарсько  інвентаря – 30,2 тис. грн..

на оздоровлення працюючих і дітей – 37,9 тис. грн.

Головний економіст О.О. Омельчишин  ознайомив учасників конференції з проектом колективного договору на 2018-2020 роки.

Перед присутніми виступили начальник  обласного  управління лісового та мисливського господарства П.С.Пешко, голова обкому профспілки працівників лісового господарства В.М.Лісовий.

У ході конференції було укладено Колективний договір на 2018 -2020 роки.

Прикметною особливістю новоукладеного Колективного договору є те, що його дія поширюється на всіх найманих працівників, незалежно від того, чи є вони членами профспілок, а також за взаємною згодою – на членів сімей працівників та пенсіонерів, які вийшли на заслужений відпочинок, відпрацювавши на підприємстві до виходу на пенсію не менше 10 років.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

04 02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*