ПРИРОДА ОЧИМА ДІТЕЙ

Конкурс «Природа Малого Полісся очима дітей»   тривав  з 11вересня по 3 листопада 2017 року. У ньому взяли участь 253 учні з освітніх закладів Ізяславщини й  Славутччини, котрі надіслали до Парку 326 робіт.

Роботи були в таких номінаціях:

  • «Малюнок та плакат»
  • «Фотошедевр».

·        «Композиція та аплікація»

У рамках  конкурсу переможцями стали:

Ізяслвський район

 «Малюнок та плакат»

  • Ткачук Катерина – 8 клас

Борисівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

Керівник: Лисак Н. В.

  • Новицький Андрій – 7 клас

Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Керівник: Ставнійчук Г.В.

  • Павлюк Ганна – 5 клас

Ріпківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

Керівник: Міщук Н.Г.

«Композиція та аплікація»

  • Сінча Сніжана – 4 клас

Борисівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

Керівник: Сімора О.М.

  • Колективна робота Сахнівецького ДНЗ «Дзвіночок».

Керівники: Рафалюк Ю.В., Глінщікова О.М.

  • Кондратьєв Дмитро – 4 клас

Філія Ізяславського НВК №5 ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.. О.П. Онищука, гімназія Васьковецький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів дитячий – садок».

Керівник: Іванова Ж.В.

«Фотошедевр»

  • Довбиш Вадим – 10 клас

Мислятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Керівник: Довбиш І.А.

  • Дзюбрін Денис – 11 клас

Клубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Керівник: Якубовський І.В.

  • Камінський Володимир – 11 клас

Христівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Керівник: Паламарчук Т.А.

Славутський район

«Малюнок та плакат»

  • Фоменко Крістіна – 9 клас

Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Керівник: Муляр Олена.

  • Ліскова Софія – 6 клас

НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» №5.

Керівник: Гудзенко Т. М.

  • Нетикша Максим – 2 клас

«Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»».

Керівник: Міненко Т. І.

  • Кухровська Владислава – 7 клас

НВК «Дошкільнийнавчальний заклад – загальноосвітній заклад І ступеня, гімназія».

Керівник: Коробчук І. В.

  • Касянчук Катерина – 7 клас

Полянський дошкільний навчальний заклад школа І-ІІ ст.

Керівник: Бондарчук І. М.

«Композиція та аплікація»

  • Мовчанюк Марія – 4 клас

НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст..».

Керівник: Васильківська Г.П.

  • Зальвовський Захар – 1 клас

Дяківська філія Опорного закладу-Мирутинський НВК.

Керівник: Зальвовська Л. С.

  • Польовий Даніл, Власюк Віктор – 3 клас

Ганнопільський  НВК «дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа» І-ІІІ ступенів.

Керівник: Матвійчук Т.А.

«Фотошедевр»

  • Котик Тетяна – 6 клас

Жуківський НВК.

Керівник: Тончук В. І.

  • Андрушко Валерій – 9 клас

Славутська ЗОШ №3.

Керівник: Степанюк В. Ф.

  • Мирончук Іванна – 9 клас

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх»».

Керівник: Труфанова О. І.

Усі учасники конкурсу та переможці будуть нагороджені заохочувальними призами, подяками й грамотами від Національного природного парку «Мале Полісся».

Прес-служба  НПП «Мале Полісся».

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>