ПРОГРАМА СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ В ДІЇ

ДП «Ізяславський лісгосп» активно реалізовує програму стратегічного розвитку лісового господарства краю, яка була представлена начальником Хмельницького ОУЛМГ  П.С.Пешком на колегії управління, що відбулася на початку жовтня  2017 року. Лісівники Ізяславщини зосередили  увагу на розвитку лісокультурної справи та впровадженні передових технологій  вирощування посадкового матеріалу для відтворення лісів.

Перед тим, як взятися за виконання цього завдання, головний лісничий В.П. Зайчук, інженер лісових культур І.І. Мартинов на чолі з директором підприємства  П.І. Курельчуком відвідали кілька лісгоспів для обміну та отримання практичного досвіду  вирощування сіянців для лісовідновлення.

Детально вивчивши  питання, лісівники приступили до впровадження інтенсивних технологій вирощування сіянців хвойних порід. На базовому розсаднику  розчистили та підготували територію для встановлення коробів, де здійснюватиметься висів насіння основних хвойних лісоутворюючих порід. Для наповнення коробів закуплено та підготовлено складові субстрату  – торф, перегній, кору деревних порід. Зараз завершують будівництво коробів  та проводиться їх наповнення   субстратом. Роботи сплановані таким чином, щоб при настанні сприятливих умов короба були готові до висіву насіння та вирощування сіянців хвойних лісоутворюючих порід.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*