Переробка деревини – перспективний напрям діяльності ДП «Летичівський лісгосп»

Мораторій на експорт лісу-кругляка продовжує рухати вперед українську деревообробну галузь. Йдеться  вже не лише про короткостроковий економічний ефект, а й про довгостроковий вплив на ринок у цілому. В цьому напрямку активно працює ДП «Летичівський лісгосп».

Враховуючи попит ринку на продукцію переробки та наявність сировини для переробки,  підприємство прийняло рішення модернізувати деревообробне обладнання. Наприкінці минулого року купили стрічкопильний верстат МЕВОR продуктивністю майже тридцять кубометрів за зміну. Він успішно використовується на Деражнянському пункті переробки деревини.  В лютому  2018 року  придбали на лізингових умовах стрічкопильний верстат ВУУД МАЙЗЕР ЛТ-70 вартістю мільйон 211 тисяч гривень. Його продуктивність – 25 кубометрів за зміну. Верстат працює на Летичівській дільниці переробки деревини.

Це обладнання дозволить збільшити обсяги виробництва і відповідно – реалізацію продукції переробки деревини. Виросте заробітна плата працюючих, а також  з»являться додаткові робочі місця. Крім того, сучасне обладнання дає змогу автоматизувати процес переробки деревини, вивільнити працівників від важкої фізичної праці.

Робота в напрямку збільшення деревообробки дасть свій позитивний ефект, адже кожен новий етап обробки пиломатеріалів збільшує додану вартість деревини, а додатково зароблені кошти залишатимуться в українській економіці.

Прес-служба Летичівського лісгоспу

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*