Прийнято колективний договір на 2018 рік

Одним з найважливіших документів, який регулює виробничі, трудові, соціально-економічні відносини між трудовим колективом та адміністрацією, є колективний договір. Тому і не дивно, що його детальне обговорення відбувається в кожному цеховому підрозділі і лише після цього виноситься на загальні збори трудового колективу підприємства.

21 лютого відбулося підбиття підсумків виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом ДП «Шепетівський лісгосп» за 2017 рік та затвердження нового на 2018 рік.

У роботі зборів трудового колективу взяли участь начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко, голова галузевого обкому профспілки В.М. Лісовий.

Відкриваючи засідання, директор лісгоспу В.М. Сасюк зазначив, що торік підприємство працювало ритмічно і виконало всі планові завдання. Так, рубки формування і оздоровлення лісів та інші заходи  виконано на  площі 1271 га. Рубки догляду в молодняках проведено на площі 140 га. Відновлено 271 га зрубів, з них  169 відновлені посадкою лісу, 102 га залишені під природне поновлення цінних порід, зокрема сосни. Така злагоджена робота  підрозділів дала змогу виконати всі пункти колективного договору.

Про соціальний захист на підприємстві присутніх ознайомив голова профспілкової організації лісгоспу. П.К. Миронюк. Також він доповів про виконану роботу та про плани діяльності профспілкової організації у 2018 році.

Головний економіст підприємства Т.К. Вавричін  розповіла про основні положення колективного договору, програму соціального розвитку та захисту працівників.

Від цехових підрозділів виступили: інженер лісових культур А.О. Кирильчук, лісничий Мальованського лісництва С.М. Туракевич  та помічник лісничого Полонського лісництва Р.М. Москва. Кожний з доповідачів розповів про виконану роботу підрозділу та окреслив плани на 2018 рік.

П.С. Пешко і В.М. Лісовий відзначили роботу колективу  та побажали подальших успіхів у виконані покладених обов’язків державою з охорони, примноження та раціонального використання лісових ресурсів краю.

Насамкінець варто зазначити, що колективний договір підприємства неодноразово визнавався кращим серед підприємств галузі, тому як підсумок колективний договір на 2018 рік прийнятий одноголосно.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*