Профспілкова конференція славутських лісівників

У  ДП «Славутський лісгосп» відбулася профспілкова конференція з підбиття підсумків виконання колективного договору за 2017 рік та укладання колдоговору на 2018 рік. У конференції взяли участь начальник Хмельницького обласного  управління лісового та мисливського господарства П.С.Пешко, голова обкому профспілки працівників лісового господарства В.М.Лісовий, директор ДП «Славутський лісгосп» В.В.Сапожнік, голова первинної профспілкової організації М.Н. Остапчук, делеговані члени профспілки та керівники виробничих підрозділів підприємства.

Присутні заслухали звіт директора та голови первинної профспілкової організації про виконання виробничої програми за 2017 рік та колдоговірних зобов»язань в минулому році.

Звітувати було про що. Протягом звітного року адміністрацією згідно з колективним договором було надано:

  • матеріальної допомоги працівникам і пенсіонерам лісгоспу на суму 438,1 тисячі гривень;
  • при виході на пенсію була надана одноразова матеріальна допомога на суму 74,5 тисячі гривень;
  • премія до професійного свята – Дня працівника лісу – 701, 2 тисячі гривень;
  • матеріальна допомога до ювілейних дат – 26, 5 тисяч гривень;
  • матеріальна допомога при одруженні та при народженні дитини

– 50,0 тисяч гривень.

Із профспілкових коштів було використано:

  • на культурно-масову роботу  – 285,0 тисяч гривень;
  • надано  матеріальної допомоги на суму 63,0 тисячі гривень.

Начальник обласного управління Петро Пешко в своєму виступі акцентував увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працюючих.  Він також зазначив, що до державного бюджету за 2017 рік підприємства ХОУЛМГ перерахували 113,1 мільйона гривень – на 32,1 мільйона гривень більше, ніж у попередньому році, до місцевого бюджету – 71,4 мільйона гривень – на 17,6 мільйона гривень більше. Єдиного соціального внеску сплачено 58,5 мільйона гривень – на 18,5 мільйона гривень більше, ніж за попередній звітний період. Разом до зведеного бюджету спрямовано 243 мільйони гривень – на 68,2 мільйона гривень більше, ніж у 2016 році.

Підвідомчі підприємства активно взялися за виконання програми стратегічного розвитку лісового господарства. Зокрема, будуть створені  Славутський та Хмельницький центри вирощування посадкового матеріалу, які  працюватимуть за світовими стандартами. Треба ще енергійніше трудитися, нарощувати темпи, щоб уже в найближчій перспективі посадка й вирощування лісу, переробка деревини велися так, як у провідних європейських країнах.

У ході конференції було укладено Колективний договір на 2018 рік, затверджено план відповідних заходів, обговорено соціальні гарантії та виплати працівникам підприємства.

Прес-служба Славутського лісгоспу

02 01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*