Про збереження та раціональне використання лісових ресурсів

Відбулося засідання колегії Летичівської райдержадміністрації.    Серед інших питань розглянуто  стан збереження та раціонального використання лісових ресурсів на території району. Різнобічно висвітлив тему та дав вичерпні відповіді на всі запитання директор ДП «Летичівське лісове господарство» В.М.Сивун.

«Турбота про своєчасне та якісне відтворення лісових ресурсів, підвищення продуктивності та покращення їх породного складу – було і є головним завданням  нашого підприємства, – підкреслив Василь Михайлович. – Обсяги та якість лісовирощування є найкрасномовнішим показником лісогосподарського виробництва. Щороку створюємо десятки гектарів лісових культур.

Виконуючи державну програму «Ліси України», лісгосп створив нові лісові насадження за період відповідних років на площі 801 гектар.  Для лісовідновлення підприємство забезпечене садивним матеріалом з власного розсадника.  Лісгосп не перевищує  ліміти на вирубування деревини,  які затверджуються згідно із законодавством.

В.М.Сивун відзначив, що підприємство вчасно сплачує всі збори, податки, внески до бюджетів усіх рівнів і є основним із бюджетоутворюючих підприємств Летичівщини. За сім місяців 2018 року лісгосп сплатив більше 18 млн. грн. З них до бюджетів Летичівського та Деражнянського районів – 5млн. 805 тис. грн.

Виступаючий також зупинився на безпідставних нападках на лісову галузь, що чиняться  в країні останнім часом.  Соціальна напруга зростає на фоні штучно створеного  інформаційного негативу проти  лісівників. З кожним роком ліси все більше потерпають через посушливий клімат, пониження рівня грунтових вод. Деякі ж законотворці замість того, щоб підтримати лісівників, налаштовують громадськість негативно.

Попри різного роду негатив, брудні замовні статті та відгуки, лісівники щоденно виконують свою роботу якісно та професійно.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*