РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЕВИНИ ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННІ ТОРГИ

Вимога часу – працювати відкрито й прозоро – стає нормою.  Товарна біржа «Подільська» та державні лісогосподарські підприємства Хмельницького ОУЛМГ провели 4 вересня 2018 рокуелектронні торги з продажу необробленої деревини заготівлі четвертого кварталу 2018 року.

Успішному проведенню торгів передувала активна інформаційна діяльність товарної біржі та роз’яснювальна робота біржового комітету, які в пресі та на сайті біржі оприлюднили « Біржові бюлетені» та надали вичерпні відповіді на безліч запитань потенційних клієнтів.

Хороший результат торгів не забарився . Всього продано 59,5 тис. кубометрів деревини, що становить 86,3відсотка від загального обсягу виставлених лотів. Очікувана виручка буде становити 103,6 млн. грн..

В торгах взяли участь 144 деревообробних підприємств області та інших регіонів України. За оцінкою деревообробників – торги пройшли на високому рівні, вдало .

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>