Розповіді лісівників зацікавили дітей

Традиційно працівники ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство” у Міжнародний день лісів  проводять зустрічі з   шкільною та  учнівською молоддю. Так було і тепер, у день старту акції “Майбутнє лісу в твоїх руках.”

Незважаючи на примхи погоди і розклади занять,  зустрічі пройшли цікаво. Помічник лісничого Дунаєвецького лісництва Проданчук Б.М. уже свій серед вихованців Дунаєвецької станції юних натуралістів.  Він добре підготувався до  не по-дитячому цікавих та актуальних запитань про роботу лісівників. В рамках діалового спілкування обговорили  значення лісів, їх охорону та захист, склали проект і список рослин на  озеленення території станції юних натуралістів.

Учні  Малієвецького шкільного лісництва уже виготовили будиночки для шпаків. Хоча зараз відпочивають на канікулах, проте прийшли до лісництва, щоб разом з його працівниками здійснити екскурсію до лісу та допомогти лісовим  мешканцям  в складних умовах. Лісничий Малієвецького лісництва  Врублівський В.А.та помічник лісничого Лісовський О.В.  розповіли по історію лісів свого підрозділу, їх значення та роль для місцевих населених пунктів, обговорили з підопічними  спільний план заходів проведення акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”.

Провідний інженер з лісових культур Коваль Л.М. та мисливствознавець Коробчук В.М.   виступили перед школярами  молодшої школи НВК №3

м. Кам’янця -Подільського, в яких проходить   акція “ Збережи природу рідного краю”. Ознайомили   учнів з роботою лісівників, розповіли про  представників рослинного й тваринного світу Червоної книги України, що є в зеленій зоні Кам’янця -Подільського  і на території лісів  підприємства.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*