Розпочато лісокультурну кампанію 2018

01У державному підприємстві «Хмельницьке лісомисливське господарство»  структурні підрозділи розпочали посадку лісу. Аби провести її якісно та в оптимально короткий термін,  підготувалися заздалегідь.

Цьогоріч планується відновлення лісів на площі 25 га, з них свіжі зруби 2018 року – 12,5 га. За способом створення лісових культур:

– садінням 25 га (з них 24 га – дуб звичайний, 1 га – модрина європейська);

– шляхом природного поновлення 2 га (липа дрібнолиста, граб звичайний).

Особливу увагу упродовж останніх років підприємство приділяє сприянню природному поновленню.На цих ділянках частково  проводиться механічний обробіток ґрунту, а також висаджується головна порода для даних умов місцезростання, яка формуватиме майбутнє насадження.

Доповнення лісових культур головними лісоутворюючими породами (дуб, модрина) планується на площі 40 га.

Для забезпечення потреб населення новорічними ялинками в Прибузькому лісництвібудепосаджено 2 га (6,66 тис. шт.)  двохрічних сіянців  ялини європейської.

Мета діяльності  підприємства – це відновлення дубових насаджень. Основною лісоутворюючою породою, що зростає на його території, є дуб  звичайний. Але вже декілька років поспіль вводиться, як головна порода, модрина європейська. Разом з ними використовуються  супутні:  липа дрібнолиста, горіх Зібольда та горіх маньчжурський.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*