СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ 4 ЛИСТОПАДА

Цьогорічний  сезон колективного полювання на парнокопитних і хутрових диких тварин в угіддях ДП «Хмельницьке ЛМГ»розпочинається 4 листопада й триватиме до 31 грудня 2017 року. Дні полювання – субота та неділя.

Виходячи в угіддя, мисливець  повинен при собі мати такі документи:

– державне посвідчення мисливця ,

– контрольну картка обліку добутої дичини,

– дозвіл на зброю та відстрільну картку або ліцензію.

– паспорт на мисливську собаку,  якщо вона залучається до полювання.

До початку проведення полювання в контрольну картку обліку добутої дичини мисливцем власноруч вносяться: дата, назва користувача мисливських угідь, місце проведення полювання та номер ліцензії або відстрільної картки. Мисливець зобов»язаний самостійно проводити облік добутої ним дичини, що ведеться в ліцензії або контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання: на хутрових та парнокопитних звірів – кількість та вид добутої дичини записується  на місці відстрілу.

На територіях мисливських угідь  державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» цілодобово здійснюватимуться рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством.

Нагадаємо, що збільшено суми відшкодування за незаконне добування диких тварин.   Загалом такси за незаконне добування розраховані з урахуванням індексу інфляції та в середньому збільшилися в 4 рази стосовно всіх видів тварин.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*