СЕРЕД ПРІОРИТЕТІВ – ОХОРОНА ПРАЦІ

Згідно зі статтею 18 Закону України «Про охорону праці»  за рахунок роботодавця працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи мають проходити інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки в разі виникнення аварії.

Так, працівники ДП «Хмельницьке ЛМГ», зайняті на роботах з підвищеною небезпекою,  щороку проходять за рахунок роботодавця спеціальне навчання й перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці. Це і лісоруби, і трактористи, які працюють на лісозаготівельних роботах, водії на вивезенні лісу й робітники нижнього складу, які відповідають за сортування й відвантаження деревини, та працівники інших професій.

Нещодавно перевірку знань здійснювала комісія під головуванням   директора  Ігоря Бурковського. До складу комісії був запрошений страховий експерт з охорони праці Хмельницького відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування  України у   Хмельницькій області О.А.Дубініна.  Члени комісії   відзначили  достатній   рівень знань нормативно-правових актів, Правил  та інструкцій на окремих видах робіт з охорони праці. В подальшому ці знання  забезпечать гарантії належних умов праці, соціального захисту працівників, їх конституційних прав  і законних інтересів, спрямованих на збереження життя, здоров’я та працездатності в процесі трудової діяльності.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

02 01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*