Семінар-практикум з горіха грецького

У Новоушицькому коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся  семінар-практикум з вивчення прийомів щеплення горіха грецького та промислової закладки його садів. В роботі семінару взяли участь працівники ДП “Новоушицьке лісове господарство”: головний лісний О.О.Лукомський, інженер лісових культур С.В.Кривий та працівниці Новоушицького декоративно-квіткового розсадника  Г.С.Дроздова  і Л.В.Савчук.

Цей захід викликав зацікавленість  науковців, викладачів коледжу, фермерів – власників горіховий садів та плантацій,  селекціонерів. В ході виступів  висвітлено особливості горіха грецького, технології його вирощування та напрямки розвитку горіхового садівництва. Особливу увагу приділено сорто-типу  “Ідеал”, як найбільш перспективному для інтенсивного промислового садівництва, бо він є низькорослим, скороплідним, зазвичай самозапильним та відзначається латеральним плодоношенням.

О.О.Гелеватий, колишній працівник Новоушицького лісгоспу, провів практичні заняття з різних прийомів щеплення горіха грецького. Також він продемонстрував фото та відеоматеріали як власного,  так і міжнародного досвіду  щеплення, селекції та вирощування різних форм і сортів горіха грецького.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>