Семінар про запобігання корупції

У Вінниці в рамках тижня ділової доброчесності на тему: «Долучайся, впроваджуй та вигравай»   відбувся семінар, на якому представники державних підприємств, держслужбовців, лідерів громадянського суспільства та засобів масової інформації ознайомилися з механізмами запобігання корупції та передовими практиками щодо дотримання антикорупційного законодавства.
Виступили :  Назар Гром – спеціаліст з антикорупційної політики ПРООН в Україні, Катерина Панасюк – головний спеціаліст  відділу з питань розробки та моніторингу виконання антикорупційної програми НАЗК, Ганна  Герасимчук –голова секретаріату Мережі ПРООН.

У семінарі взяли участь головний спеціаліст – юрисконсульт   Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Я.Втерковський   і  завідувач сектором кадрів  та юридичного забезпечення  Летичівського лісгоспу В. Ніколайчук.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>