Слава захисникам України!

Напередодні Дня захисника України  в  Старокостянтинівському лісгоспі відбулися урочисті збори. З нагоди свята колектив вітав своїх героїчних працівників – учасників  антитерористичної операції.

У своєму виступі  директор Ю.Д.Грачук зокрема  зазначив : Справжні герої – серед нас! І ніхто окрім нас не захистить свою землю, свою державу, свої святині, свою родину! Всі ми стоїмо на захисті України, невтомною щоденною працею втілюючи в життя мрію багатьох поколінь про сильну, незалежну, розвинену державу. У цей нелегкий для України час усіх нас об’єднує єдина мета – відновлення миру в країні та поступальний розвиток  держави у європейському співтоваристві.

До Дня захисника України     директор  лісгоспу  вручив відомчі відзнаки Державного  агентства лісових ресурсів України та Старокостянтинівського лісгоспу працівникам В.Л.Дзюбі, С.П.Доленку, С.О.Люху, О.П.Омельчуку, В.З.Тагаєву, О.М.Нікітюку, І.І.Ординату,  В.З.Тіфенбаху, О.І.Кучеруку за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість,  виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків.

 Прес-служба  Старокостянтинівського  лісгоспу.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*