Славутський лісгосп отримує додаткові кошти від переробки відходів

Щоб  отримувати додаткові кошти від переробки відходів лісозаготівлі, Славутський лісгосп торік придбав дискову дробарку деревини «Скорпіон».

Дробарка, тобто подрібнювач деревини, працює в агрегаті з трактором «Т-150» та використовується для переробки відходів лісозаготівлі  на дров»яну тріску, як на рубках головного користування, так і на рубках догляду за лісом. Забезпечуть виробничий процес оператор  і тракторист. Навантаження сировини проводиться маніпулятором. За восьмигодинну  зміну дробарка «Скорпіон» здатна виготовити до 9 тонн тріски. Поставляють її, в основному, для опалення котелень соціальної сфери міста Славути.

-   Дров»яна тріска вже користується великим попитом. Так, лісівники поставляюють її в котельню, яка опалює найбільший спальний район міста «Сонячний». Районна лікарня встановила котли, що працюють на відходах лісозаготівлі, тож у майбутньому ми будемо мати постійних споживачів, – розповідає головний інженер підприємства  В.В.Туринський.

За інформацією прес-служби  ДП «Славутський лісгосп».

DCIM100MEDIADJI_0026.JPG DCIM100MEDIADJI_0028.JPG

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>