Спільна акція «Збережемо ліс!»

Одниміз найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання моральних якостей молодого покоління  є туристсько-краєзнавча робота.У Міжнародний день туризму, за ініціативи  Центру  дитячої творчості було проведено  свято туризму Старокостянтинівського району . Участь у  ньому взяли  учні  із 11 загальноосвітніх навчальних  закладів, вихованці Центру дитячої творчості та педагоги, всього близько 100 учасників.

У  програмі  свята виступили 11 команд. Вони   демонструвати свої  вміння в конкурсах із розпалювання вогнища та в’язання вузлів, а також у вмінні користуватися компасом та визначати азимут. Діти  із задоволенням проводили таборування, розпалювали вогнище та готували обід. Цікавою була зустріч із начальником відділу лісового господарства Старокостянтинівського лісгоспу О.В. Слаба , який ознайомив дітей із діяльністю державної лісової охорони, а також звернув увагу учасників на важливість збереження лісових масивів.

Також була проведена екологічна  акція «Збережемо ліс» спільно з працівниками державної лісової охорони ДП “Старокостянтинівський ліспгосп». Разом очистили від побутового сміття територію таборування та прилеглі до неї площі природо-заповідного фонду в урочищі Новики.

Прес-служба Старокостянтинівського  лісгоспу.

3 2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*