Старшокласники потрудилися на славу

У державному підприємстві «Проскурівське лісове господарство» триває весняна лісокультурна кампанія. В Старокостянтинівському лісництві,  в кварталі 15   охоче долучилися до акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» учні 10-11 класів Стецьківського навчально – виховного комплексу.

Спочатку лісничий Старокостянтинівського лісництва  Олександр Володимирович Баранов показав майстер клас по садінню саджанців під меч Колесова. Робота одразу ж заладилась, майже 3 тисячі саджанців дуба звичайного «оселилися» цього дня на лісовій ділянці площею 2,8 га.

   Учням дуже сподобався процес створення лісу. Вони на собі відчули, що садіння лісових культур – це тяжка фізична праця, але було дуже приємно після довгої морозної зими, побувати в лісі, подихати свіжим весняним повітрям, поспілкуватися з хорошими людьми та зробити добру справу.

Прес-служба ДП «Проскурівське ЛГ».

Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>