ТАКІ ПЕРЕВІРКИ ПОКРАЩУЮТЬ СТАН ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ

Державне агентство лісових  ресурсів України  детально проаналізувало стан охорони праці на підвідомчих підприємствах  в 2017 році. З»ясувалося, що травмовано 28 працівників, в тому числі 7 осіб загинуло.

З метою виконання наказу Держлісагенства в період з 10 по 20 жовтня у лісових господарствах  Хмельницького обласного управління  проведено перевірки стану охорони праці на лісозаготівельних роботах і на автотранспорті силами спеціалістів з охорони праці.

Перевірки були спрямовані на вдосконалення та вирішення  питань з охорони праці й техніки безпеки. Дуже важливо керівникам  підрозділів,  які перевіряли,  зробити  висновки, що в майбутньому  допоможуть  вдосконалити охорону праці на підприємстві.  Так,  у  Партизанському лісництві ДП «Славутський лісгосп» інженеру з охорони  праці   Кам»янець – Подільського лісгоспу А.А.Сушарнику продемонстрували  роботу  багатоопераційної машини «Харвестер» ТОВ «Еталонагротрейд». Як зазначив лісничий Віталій Климчук, валочна машина  замінює роботу десяти вальників і дає  виробіток по заготівлі і вивозці 150 -200 кбм деревини за зміну.   Спеціальна техніка не лише валить дерево, але й очищає його від гілок, розкряжовує на сортименти заданих розмірів та складає  у штабелі для зручного навантаження  автотранспорту.

Під час знайомства з роботою машини, погодилися, що необхідно збільшувати частку механізованої заготівлі  деревини, в першу  чергу тому, що це новий рівень безпеки працівників при виконанні робіт з підвищеною небезпекою.

Висновки й рекомендації з покращення стану охорони праці  направлено в управління для аналізу та створення  безпечних і нешкідливих  умов праці, профілактики виробничого травматизму й покращення роботи підприємств з питань охорони праці.

Як показала практика, такі взаємоперевірки підприємств істотно поліпшують стан безпеки праці, сприяють зменшенню травматизму.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп». 

03 01 02  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*