ТЕХНІЧНА РАДА В СЛАВУТСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

У Славутському лісгоспі відбулося перше у новому році засідання технічної ради під головуванням директора підприємства В.В. Сапожніка.

Розглянуто наступні питання: ведення лісового господарства у 2017 році та перспективи на 2018 рік; аналіз самовільних рубок на території підприємства; результати планових ревізій; виконання сортиментної структури за 2017 рік; виконання виробничої програми за грудень та плани на січень 2018 року. З цих та інших виробничих питань доповідали головний лісничий Л.Д. Грубой, головний інженер В.В.Туринський, начальник відділу лісового господарства С.П.Бойко. Головні спеціалісти підприємства  детально проаналізували економічні показники та їх виконання у відповідні терміни.

В.В.Сапожнік подякував колективу за хорошу роботу в минулому році . Зокрема, обсяг реалізованої продукції в діючих оптових цінах зріс на 6 відсотків порівняно з минулим роком і становить майже 98 мільйонів гривень. Віктор Вікторович зазначив, що для подолання можливої конкуренції на сучасному ринку деревини, ми повинні щоразу шукати нові, більш ефективні джерела прибутку, і цим забезпечувати стабільну роботу підприємства.

Наголошувалося на покращенні забезпечення лісгоспу посадковим матеріалом та створенні лісових культур із закритою кореневою системою. Працівники лісгоспу пройшли навчання з лісової сертифікації за системою FSC. Підприємство отримало сертифікат відповідності вимогам Стандарту Лісової Опікунської Ради. Отож повинні  вести лісове господарство за міжнародними стандартами, не порушувати норми екологічного законодавства і не завдавати шкоди природі. Тепер нашу роботу, на предмет можливого порушення законів, будуть систематично і  детально аналізувати аудитори Лісової наглядової ради  FSC, і відповідно, матимуть підстави при виявленні порушень екологічного законодавства, ставити питання про позбавлення сертифікату.  Це зобов’язує нас усіх  до покращення виконання  обов’язків.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

0102

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*