ТРУДОВИЙ ДЕСАНТ ВЛАДИ

У ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” намагаються якнайефективніше використати погожі осінні дні для заготівлі лісового насіння, висіву в розсадниках та  посадки лісу. Щоб привернути увагу  влади та громадськості до  створення лісів, вже не один рік поспіль проводяться заходи з масової посадки лісу. На допомогу вартовим зелених шат завжди приходять місцеві жителі, представники  організацій, керівники місцевого самоврядування.

Днями до посадки лісу на гектарній площі в урочищі Циківська дача    Маківського лісництва  долучилися   голова Кам”янець-Подільської районної ради Віктор Кривак, голова Кам”янець-Подільської районної  державної адміністрації Василь Сукач та їхні заступники, керівники  структурних підрозділів. Вони на власному прикладі показали, що таку важливу справу потрібно робити  спільно.   За їхньої  участі висаджено майже 2 тисячі штук дворічних сіянців дуба звичайного.

Лісівники не тільки садили дерева, а й ознайомили гостей з проведенням  заходів із догляду, охорони та захисту лісу. Директор підприємства Валерій Пустильний  розповів  про нову стратегію розвитку лісового господарства, проблеми всихання насаджень  в регіоні та про шляхи їх подолання.

Прес-служба Кам”янець-Подільського лісгоспу.

DSCF7895 20171025_140742

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>