Учням було цікаво

1З нагоди Міжнародного дня лісів головний лісничий ДП «Ізяславський лісгосп» В.П. Зайчук прочитав  учням Михлянського шкільного лісництва «Паросток» лекцію на тему: «Роль лісу в навколишньому середовищі». Він розповів про вплив лісу на довкілля та роль фотосинтезу в природі.

Крім того головний лісничий розповів  про проблему масового всихання соснових насаджень та її причини. «Під впливом еколого-кліматичних факторів (зменшення кількості опадів, зміна рівня грунтових вод) відбувається розповсюдження та розмноження стовбурових шкідників, що є основною причиною  всихання насаджень, а наявність великої кількості чистих насаджень сосни тільки сприяють стрімкому поширення шкідників. Тому  одним із шляхів недопущення поширення осередків всихання соснових насаджень на значних площах  є створення на зрубах змішаних більш стійких і високопродуктивних деревостанів», – зазначив лісівник.

На завершення лекції Віталій Петрович  нагадав майбутнім лісівникам, що 21 березня розпочалася акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» та запросив взяти участь у створенні лісових насаджень.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*