У ДП «Летичівський лісгосп» проведено безперервне лісовпорядкування

Летичівський  лісгосп здійснює лісогосподарську діяльність  на основі «Проекту організації та розвитку лісового господарства», розробленого Комплексною лісовпорядною експедицією ВО «Укрдержліспроект».

На підприємстві щорічно проводиться безперервне лісовпорядкування. Воно заключається в щорічному проведенні натурних таксаційних робіт на площах, охоплених господарською діяльністю, на прийнятих землях, на лісових ділянках, що зазнали впливу стихійного лиха. Всі поточні зміни вносяться в повидільну таксаційну і картографічну бази даних, які підтримуються в актуальному стані. Під час безперервного лісовпорядкування ведеться контроль за якістю виконання лісогосподарських заходів і лісокористування, визначаються місця їх проведення. За результатами безперервного лісовпорядкування надаються комплекти обліково-звітної документації. Проводиться аналіз виконання проекту організації та розвитку лісового господарства, а його результати доводяться на всі рівні господарського управління.

Напередодні в ДП «Летичівський лісгосп» працював інженер-таксатор ВО «Укрдержліспроект». Він разом з представниками підприємства  обстежував насадження кожного лісництва. За одержаними результатами, відповідно до стану лісових насаджень на поточний момент, будуть внесені корективи в матеріали базового лісовпорядкування, яке проводилося в 2011 році.

Це пов’язано з тим, що від дати проведення базового лісовпорядкування пройшло більше 5 років і в лісових насадженнях підприємства відбулися певні зміни, які необхідно знати, щоб коригувати ведення в них лісового господарства.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*