У Кам”янець-Подільському лісгоспі відбулася конференція трудового колективу

Адміністрація   ДП “ Кам”янець-Подільський  лісгосп” та профспілковий комітет  прозвітували   на  конференції  трудового колективу  про виконання умов колективного договору за минулий рік.

На конференцію  делегували своїх посланців усі підрозділи підприємства.   В її роботі  також взяли участь  начальник Хмельницького ОУЛМГ П.С. Пешко та голова  обкому галузевої профспілки В.М. Лісовий.

Про здобутки та проблеми підприємства доповів  директор Валерій Пустильний. Він відзначив, що колектив  успішно виконав виробничу програму. Зокрема, відновлення лісів проведено на площі 43 га,   рубки формування та оздоровлення лісів – на площі 1070 га, від усіх видів рубок  заготовлено 30,5 тисяч кубометрів ліквідної деревини,  обсяг реалізації продукції  проти минулого року  збільшився на 128 % і склав 39 млн. грн.,   середньомісячна зарплат зросла на 145,9%.  Значні  кошти спрямовано   на  придбання  техніки,  освоєння нових виробничих технологій, охорону праці та задоволення  соціальних  потреб працівників.

Про роботу профспілки  відзвітував  голова профспілкового комітету  Анатолій Сушарник. Вінна конкретних фактах підтвердив роботу підприємства  з виконання колективного договору.  зазначивши, що адміністрація  дотримувалась  колективного договору і створення  працівникам умов  для виконання виробничих завдань та норм виробітку.

Профспілка чимало зробила для створення безпечних умов праці, дотримання соціальних гарантій працівників. Так, виділялась нецільова благодійна допомога працюючим, ветеранам та пенсіонерам, приурочена до свят та ювілейних дат. Найкращі працівники в індивідуальному трудовому змаганні отримали грошові винагороди та грамоти.

Перед присутніми  виступили  начальник Хмельницького ОУЛМГ  П.С. Пешко  та голова  обкому галузевої профспілки В.М.Лісовий .

В обговоренні звітів взяли участь представники підрозділів, висвітлюючи здобутки  та наболілі проблеми.  Виступаючі оцінили роботу профспілки задовільною, а колективний договір – виконаним.

На конференції прийнято  колективний договір лісгоспу на 2018 рік з внесеними змінами та доповнення.

Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*