У Славутському лісгоспі дбають про здоров’я працівників

Хвороба Лайма (іксодовий кліщовий бореліоз) – дуже підступна. Вперше її описали в американському місті Лайма. Тут зафіксували груповий випадок запального ураження суглобів, пов»язаний з укусом кліщів. Неприємність хвороби  в тому, що вона може протікати все життя. Правда,  вкрай рідко спричиняє смерть. У природі від 10 до 60 відсотків кліщів заражені бореліозом, а середній показник захворюваності – 1 випадок на 20 укусів кліща.

Ось чому в Славутському лісгоспі періодично обстежують свої працівників. Нещодавно лікарі та науковці Тернопільського державного медичного університету за два етапи досліджень виявили антитіла збудника Лайм-бореліозу у сироватці крові 44 відсотків  з п»ятдесяти обстежених працівників.      Проведено співбесіди з людьми та призначено відповідне лікування вісімнадцятьом працівникам лісової охорони.

Наступний етап обстеження  буде  на підприємстві в жовтні.

В.ГАВУРА,

інженер з охорони праці.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>