У центрі уваги – охорона праці

У  ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп”  постійно дбають про створення належних умов праці:  вдосконалення  технологічних процесів, оновлення технічних засобів, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, медичними оглядами, проведення якісного та  безперервного навчання всіх працівників, особливо відповідальних за охорону праці.

Тільки торік  на  охорону праці використано 849,6 тисячі гривень. Приємно зазначити, що  за останні    роки нещасних випадків, пов”язаних з виробництвом, на підприємстві не зафіксовано.

Відповідно до Положення  про навчання та перевірку  знань з питань охорони праці  наразі у  підрозділах  підприємства йде навчання та перевірка знань усіх працівників по 30-годинній програмі, розробленій службою охорони праці. Навчання та перевірку знань проводять керівники підрозділів разом  з головними спеціалістами та провідним інженером  з охорони праці  А.А.Сушарником. Також залучаються експерти з охорони праці  Кам”янець-Подільського відділення фонду   соціального страхування від нещасних випадків.   Перевіряються знання не тільки із  загальних питань охорони праці, а  і відповіді   на конкретні ситуації, безпосередньо пов’язані з виробництвом, вміння правильно оцінювати ризики та керувати ними.

Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*