Хронометраж допоможе унормувати працю

Аби створити безпечні та комфортні умови праці, збільшити її продуктивність, ДП «Старокостянтинівське ЛГ» повністю переходить на виконання робіт механізованим способом. Не стали виключенням і рубки догляду в молодняках, зокрема освітлення та прочищення. Роботи тут виконуються бензопилами та кущорізами.

З метою встановлення об’єктивних норм виробітку, розцінок на заробітну плату та норм використання і списання паливно-мастильних матеріалів,  на базі Красилівського лісництва ДП «Старокостянтинівське ЛГ»  проведено хронометраж  виконання рубки формування та оздоровлення лісів в молодняках.

Під керівництвом головного лісничого ДП «Старокостянтинівське ЛГ» І.М.Бородія та з участю начальника лісогосподарського відділу О.В.Слаба, інженера з технормування Т.І.Березніцької й помічника лісничого Красилівського лісництва І.Є.Магмета  було проведено  хронометраж. Роботи виконували лісоруби В.М.Жмуд  та С.А.Захарчук.

Потім відбулася  коротка нарада, на якій підбито підсумки роботи, намічено плани.

Прес-служба ДП « Старокостянтинівський лісгосп».

Хронометраж 1 Хронометраж 2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>