ШЕПЕТІВСЬКИЙ ЛІСГОСП УСПІШНО ПРОЙШОВ СЕРТИФІКАЦІЮ

Одним з приорітетних напрямків стратегії ведення лісового господарства на Хмельниччині визначено сертифікацію лісів.

Для здійснення робіт з сертифікації лісів між ДП «Шепетівський лісгосп» та UABNEPCon було укладено договір.  Представники UABNEPCon провели попередню і основну оцінку лісоуправління та ланцюжка постачання підприємства на основі даних, отриманих під час відвідуваня підрозділів і виробничих ділянок підприємства.

Працівники лісгоспу  визначили репрезентативні ділянки, на яких обмежено лісогосподарські заходи,  що здатні змінити їхній природний стан і порушити природні процеси. Також було виділено особливо цінні лісові ділянки для збереження лісів на території підприємства.

Усі працівники ДП «Шепетівський лісгосп» пройшли навчання з лісової сертифікації за схемою FSC. За результатами основної оцінки та відповідності підприємства вимогам стандарту Лісової Опікунської Ради (FSC) ДП «Шепетівський лісгосп» отримав сертифікат відповідності вимогам стандартів FSC. FSC є незалежною, неурядовою, некомерційною організацією, заснованою для відповідального використання лісів у всьому світі.

Шепетівському лісгоспу присвоєно індивідуальний код сертифіката NC-FM/COC-029819 і код ліцензії FSC по використанню товарного знака FSC-С137088.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>