ШКОЛЯРІ САДИЛИ ЛІС

Шкільні лісництва – одна з найдієвіших форм залучення учнівської молоді до охорони та збереження природи, – вважає директор Славутського лісгоспу В.В. Сапожнік. – Вони виховують у дітей дбайливе ставлення до природи, розширюють і поглиблюють знання у галузі природничих наук, лісівництва, дають практичні уміння та навички ведення роботи у лісовому господарстві. Так плекається наступне покоління лісівників, які не допустять зменшення лісистості нашого краю.

Підтвердженням цих слів є найсвіжіший приклад. Днями двадцять учнів шкільного лісництва Славутської ЗОШ №4 дружно посадили ліс у Крупецькому лісництві. Разом із ними трудилися керівник шкільного лісництва Т.С. Джур   та лісничий С.А.Смичок.

Відтепер власноруч створені  лісові культури в кварталі 26 площею 0,8 гектара школярі доглядатимуть щороку. Будуть спостерігати за ростом сіянців сосни до переводу у вкриту лісом площу та проводити догляди  при настанні потреби.

Це чудовий приклад   примноження лісових насаджень нашої Славутчини.

Т.ПОЄНКО,

інженер лісових культур Славутського лісгоспу.

050403060102

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>