ЩОБ ЗБЕРЕГТИ ЛЕЛЕК

На базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся науково-методичний семінар «Інноваційні підходи до екологічної освіти: досвід освітньої програми «Лелека». Він присвячений новітнім підходам до екологічної освіти школярів із використанням наукових досліджень.

У роботі семінару взяли участь педагогічні працівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, методичних об’єднань і вищих навчальних закладів Хмельницької області, а також представники й науковці установ  природно-заповідного фонду України. Від НПП «Мале Полісся» учасником семінару була М.М.Белінська – провідний науковий співробітник.

Заслухано низку доповідей щодо стану популяції лелеки білого та проблем його охорони в Україні; особливостей природничої освіти у школах на прикладі освітньої програми «Лелека» та методики роботи за даною Програмою; методичних підходів до позашкільної природничої освіти та інші. Крім того, вчителями загальноосвітніх навчальних закладів Хмельниччини був представлений досвід успішної роботи за програмою «Лелека».

-  Я почерпнула з семінару багато корисного, – зазначає Марина Белінська. – Національний природний парк «Мале Полісся»  теж прилучається до освітньої програми «Лелека».

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

1 2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>