ЯРМОЛИНЕЦЬКИЙ ЛІСГОСП ОДЕРЖАВ СЕРТИФІКАТ

У Рахові відбулася презентація нових ділянок букових пралісів і старовікових лісів, які увійшли до складу об’єкта Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи».

У заході взяли участь директор департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Мінприроди Віктор Клід, національний координатор з природоохоронних питань Всесвітнього фонду природу WWF в Україні Богдан Проць, науковий координатор процесу розширення Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Україні Василь Покиньчереда, представники національних парків і заповідників, органів місцевого самоврядування, делегація державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство».

Розглянуто питання щодо включення ділянок букових пралісів і старовікових лісів, які охороняються в національних природних парках «Зачарований край», «Синевир», «Подільські Товтри», природних заповідниках «Ґорґани» та «Розточчя», до складу об’єкта Всесвітньої природної спадшини ЮНЕСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи».

Учасники познайомились з роботою Карпатського біосферного заповідника зі збереження та популяризації пралісів.

Відбулося вручення сертифікатів організаціям, які відповідальні за збереження нових ділянок пралісів. Серед інших сертифікат одержало ДП «Ярмолинецьке лісове господарство», на території якого є чимала площа бука природного походження.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*