Ярмолинецькі лісівники провели конференцію трудового колективу

Відбулася конференція трудового колективу державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство», на якій підбито підсумки  виконання колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом за 2017 рік. У її роботі  взяли участь начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С.Пешко, голова галузевого обкому профспілки В.М.Лісовий, директор лісгоспу І.І.Кирилюк, голова профкому лісгоспу М.П. Омбиш, делегати з підрозділів лісгоспу.

Конференцію відкрили виконанням Гімну України.  Директор підприємства у своїй доповіді зазначив, що трудовий колектив забезпечив виконання всіх виробничих планів, які ставилися перед ним у 2017 році. Обсяг реалізації продукції в діючих цінах склав 79 мільйонів 558 тис. грн. – на 24 млн. грн. більше, ніж у  2016 році.  Середня зарплата штатного працівника становить 14 тис. 554 грн. Це п’ятий результат серед колективів Хмельницького обласного управління.

Окрім основної зарплати виплачувалися премії, винагороди за вислугу років, матеріальна допомога, матеріальна допомога на оздоровлення, здешевлення харчування і т.д. За  підсумками роботи в 2017 році  у січні поточного року виплачено 1 млн. 500 тис. грн. винагороди – так званої тринадцятої зарплати.

Виступаючий ззазначив, що поряд із головним стимулом – зарплатою – іде потужний соціальний пакет, спрямований на покращення умов праці, побуту та відпочинку працівників. І якщо  витратили 4 млн. 437 тис. грн. на придбання основних засобів, 1 млн. 252 тис. грн. на капітальне будівництво, 2 млн. грн. на капітальні ремонти, то це свідчить про те, що  працівнику створили  безпечне робоче місце, забезпечивши його сучасним обладнаням, вдягнувши і взувши його.

Прямо під час конференції працівники продемонстрували новий закуплений одяг для робітників, який відповідає всім вимогам охорони праці й техніки безпеки.

Про роботу профспілки лісгоспу відзвітував голова профкому М.П.Омбиш. Він зазначив, що завдяки продуманій виробничій політиці адміністрації підприємства вдалося забезпечувати протягом року ріст заробітної плати та нарахування премій. Конфліктних ситуацій між роботодавцем та трудовим колективом  з питань виконання угод колективного договору не виникало.

Начальник управління Петро Пешко наголосив на правильному форматі проведення конференції. Зазначив, що соціальний захист працівників надзвичайно важливий сьогодні для людей, зарплата повинна бути гідною. Петро Степанович також підняв питання страхування працівників підприємства, наголосив на необхідності  первинної переробки низькосортної деревини. Запропонував реалізовувати посадковий матеріал та продукцію побічного користування через інтернет-магазин, який незабаром буде створено. Побажав колективу подальших хороших, здорових відносин, чіткої командної роботи.

Голова обкому профспілки працівників лісового господарства Віталій Лісовий наголосив на цільовому використанні працівниками грошей, щоб саме на оздоровлення використовувалися. Подякував за активну роботу голови профкому лісгоспу щодо екскурсійних поїздок, санаторно-курортного лікування та оздоровлення дітей працівників.

За результатами трудового суперництва серед структурних підрозділів лісгоспу за 2017 рік  трудові колективи були нагороджені дипломами та грошовими преміями.

На конференції прийняли  Колективний договір на 2018-2019 роки з внесеними змінами та доповненнями.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

4 1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*