Авто для ЗСУ: лісівники Ярмолинеччини зібрали кошти на транспорт для фронту!

Родини працівників Зіньківського та Віньковецького лісництв Ярмолинецького лісгоспу зібрали кошти на високопрохідний автомобіль для ЗСУ.


Лісничі Микола Магаляс та Анатолій Любінецький уже передали ключі від Kia Sorento представникам дев`ятого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Далі автомобіль попрямує до місця призначення – на передову.

Транспорт – це одна з найважливіших потреб на фронт. Віримо, що автомобіль допоможе нашим військовим.

Директор Ярмолинецького лісгоспу Іван Кирилюк зазначив: «Колектив Зіньківського лісництва зібрав 43 тисячі гривень, Віньковецького – 30 тисяч. Лісівники вкотре конкретними вчинками доводять, що не залишаються осторонь потреб ЗСУ та військовослужбовців. Підтримуємо морально та матеріально кожного мобілізованого з підприємства, оперативно реагуємо на всі запити сьогодення. Разом до ПЕРЕМОГИ, адже саме в єдності – сила!».

Ми не можемо змінити перебіг війни, але ми в силах займати активну позицію, допомагати та впевненими кроками наближати мир! Про це постійно наголошує начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко, у цьому переконаний кожен лісівник області!
Віримо в ЗСУ! Слава Україні.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*