АКТИВНІСТЬ ІЗЯСЛАВСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

Працівники апарату управління ДП «Ізяславський лісгосп» долучилися до всеукраїнської  акції  «За чисте довкілля». В її ході   прибрано  та приведено в належний санітарний стан прилеглу до адмінбудинку територію, парк  навколо адмінбудівлі, а також закріплену за підприємством територію вулиці Михельська. Також були проведені заходи з прибирання та благоустрою  територій біля адмінбудинків кожного підрозділу лісгоспу.

Крім того, в рамках акції працівниками підприємства разом з учнями Михлянського шкільного лісництва висадили декоративні рослини на клумбах площі Героїв Майдану в  центрі Ізяслава. Також проводяться заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів водойм, приведення у належний стан місць почесних поховань.

Лісівники систематично долучаються до всеукраїнських та громадських акцій, а також поза їх рамками допомагають в благоустрої  та озелененні міста.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>