Акція продовжується

Всеукраїнська акція  «Майбутнє лісу в твоїх руках» продовжує крокувати країною. Сьогодні до Акції долучилися працівники Славутської  райдержадміністрації  на чолі із заступником Притуляком П.П.: відділ агропромислового розвитку, служба у справах дітей, відділ культури, трудовий архів, а також  працівники апарату районної ради на чолі із керуючою справами районної ради Олінійчук О.В. Ними було створено лісові культури сосни звичайної на площі 1,0 га у Славутському лісництві ДП «Славутський лісгосп».

В заході взяли участь близько 30 чоловік, які висадили 7 тисяч 200 штук сіянців сосни.Дуже важливо посадити сіянці у вологий грунт – це дає високі результати приживлюваності.

Сподіваємось на активну участь у Всеукраїнській акції всіх небайдужих славутчан, представників громадських організацій та місцевих органів влади, а також учнів загальноосвітніх шкіл та студентства,  працівників засобів масової інформації. Адже, природа навколо нас – це справді неоціненне багатство, і обов’язок кожної свідомої людини – берегти та примножувати його.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

4 1 2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*