Акція триває

Завдяки тісній співпраці ДП “Старокостянтинівське ЛГ” з районною адміністрацією стало доброю традицією спільно проводити щорічну всеукраїнську акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цього року разом з представниками влади працювали  на території Самчиківськомого лісництва, в урочищі “ Ладизька дубина”.

Директор підприємства  Ю. Д. Грачук розповів, що  торік в районі було створено 30 га лісових культур, проведено догляди на площі 205 га. З початку весни працівники підприємства провели посадку на площі 120,8 га  при плані 115 га.

Перед початком посадки лісових культур лісничий Самчиківського лісництва М. С. Бондар провів  інструктаж з техніки безпеки, розповів як правильно висаджувати посадковий матеріал, щоб він прижився і добре ріс. Спільними зусиллями було висаджено 3625 сіянців дуба звичайного на площі 2,9 га.

Спільні акції також були проведені з районними адміністраціями Красилівщини та Старосинявщини. Разом створено 4,7 га дубових насаджень.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>