Аналізували зроблене і плани на найближчий час

В Ізяславському лісгоспі відбулася виробнича нарада- семінар. Проаналізовано  роботу за січень, виробничий план на перший квартал, проблеми та перспективи реалізації лісопродукції, готовність  до пожежонебезпечного періоду, підготовку до весняних робіт а також актуальне зараз питання електронного декларування. На нараді були присутні керівники підрозділів, головні спеціалісти, апарат управління, а також посадові особи, які  складають  декларації.

Вів засідання директор лісгоспу П.І. Курельчук. Коротко проаналізувавши діяльність підприємства, керівник звернув увагу працівників лісової охорони на те, що наближається весна  і потрібно вже починати готуватися до весняної компанії та бути готовими до початку пожежонебезпечного періоду.  Також велася розмова про проблеми ринку збуту деревини та їх вирішення.

З питання електронного декларування виступив юрисконсульт підприємства О.В. Романюк та детально  ознайомив присутніх з основними нюансами електронного декларування. Для ознайомлення зі специфікою роботи з е-деклараціями за допомогою відеопроектора було продемонстровано  навчальне відео із заповнення декларацій у системі “Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*