АТЕСТАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ У ЛЕТИЧІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

У ДП «Летичівський лісгосп» проведено семінар-нараду з атестації  робочих місць за умовами праці. Спеціаліст Хмельницького лабораторного центру охорони праці Євген Горенко разом з інженером з охорони праці лісгоспу Олексієм Багасом провели експертизу робочих місць у кожному підрозділі підприємства.

На семінарі наголошувалося, що атестація робочих місць є обов’язковою лише за наявності шкідливих та небезпечних умов праці. У всіх інших випадках це право роботодавця, а не обов’язок. Однак проводити атестацію потрібно у будь-якому випадку. Її непроведення  спричиняє штрафи, може призвести до призупинення роботи підприємства. Через неатестовані робочі місця працівники позбавляються права на щорічні додаткові відпустки, на отримання підвищеної оплати праці на важких роботах та на роботах із шкідливими й небезпечними умовами праці.   

  А тепер щодо самої атестації. Експертизу робочих місць  проведено в ремонтно-механічній майстерні з таких професій:  токаря, газоелектрозварювальника, слюсаря; на Летичівській дільниці переробки деревини: рамника, верстатника, помічника верстатника, кранівника, стропальника, столяра, електромонтера; в Козачанському лісництві – для всіх, хто працює з бензопилами, а також для водіїв і трактористів.

    Підбито підсумки атестації. Рекомендовано дотримуватися законодавства про працю, зайнятість, дотримання порядку проведення індексації заробітної плати згідно з чинним законодавством.

Пресслужба ДП “Летичівський лісгосп”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*