Багато корисного почерпнули на міжнародній виставці

Представники Славутського лісгоспупобували на
міжнародній виставці садово-ландшафтної архітектури «GARDENIA» у польському місті Познань. Тут було представлено обладнання й інструменти для лісового господарства, техніку для лісогосподарських робіт, обробки і транспортування деревини, механізми з догляду за лісовими культурами, засоби захисту рослин, зрошувальні системи та інше.
Славутчани ознайомились із сучасним досвідом вирощування садивного матеріалу,відвідавши експозицію великого розсадника BOR «Szkolka drew I krzewow ozdobnych»,де були представлені різні види декоративних рослин. Досить цікаво та пізнавально  відображено всі сучасні інновації, які сьогодні застосовують у світі – техніка для підготовки насіння, автоматизовані лінії висіву, сучасні теплиці. Такі фірми, як компанії «HARTMANN-podloze sukcesu», «Floratin», «Biovita»,«Biostymulatory AGRO-SORB» розробили нові біостимулятори росту рослин та їх захисту, різні види торфосумішей для хвойний рослин, а також сучасні системи зрошення та притінення, що застосовуються при вирощуванні сіянців у розсадниках.
Також делегацію зацікавило знаряддя праці, яке застосовують лісівники Польщі при створенні лісових культур. Особливу увагу звернули на техніку та обладнання з догляду за  лісовими культурами таких відомих фірм, як  «Technika lesna I pilegnacija krajobrazu»,«AGROTIM», «UFKES Greentec», «FAE land clearing», «Miniciagniki».
У численних приватних розмовах обговорювали проблеми ведення лісового господарства, можливі шляхи їх подолання.
Відбулася зустріч з нашими партнерами фірм «CERES»та   «FARMER», в яких Славутський лісгосп придбаву 2018роцілінію автоматичного висіву насіння та елементи для будівництва піднавісу із автоматичним притіненням ізрошенням рослин. Обговорили технічні моменти роботи устаткуванню, а також можливість придбати автоматичну мийку для мультиплат, що значно полегшить процес їх знезараження перед посівною кампанією.
Прес-служба Славутського лісгоспу.

csm_DSC_0329_01_ddecce6a8a csm_DSC_0358_c767f5960a csm_DSC_0370_02_181e7e7ba9 csm_DSC_0393_48825a7ae9 csm_DSC_0503_423e48ca90 csm_DSC_0509_01_7414572ada csm_DSC_0327_03_dd1e6193dc

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*