Безпека праці – понад усе

   Щорічно, 28 квітня увесь світ відзначає День охорони праці. Нинішній проходив під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

  У ДП “Старокостянтинівське ЛГ” було створено організаційний комітет і розроблено план заходів з його проведення. Все заплановане виконали.

   Варто зазначити, що на підприємстві створено належні умови праці на робочих місцях. На роботах з шкідливими і небезпечними умовами робітники забезпечені засобами індивідуального захисту, спецвзуттям , отримують молоко чи інші рівноцінні продукти харчування. Працівникам надається додаткова відпустка і доплата до тарифних ставок. Побутові приміщення відремонтовані, забезпеченні опаленням, гарячим водопостачанням, працюють душові кімнати. Також всі працівники проходять навчання з охорони праці, з подальшою перевіркою знань. Щоденно водії проходять передрейсовий медогляд.

    У звязку з пандемією та введенням карантину працівники забезпечуються захисними масками та дезінфекційними засобами, стежать за дотриманням гігієни рук та прибиранням приміщень. Організовується режим регулярного провітрювання службових приміщень. Проводиться щоденна дезінфекція робочих місць.

Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”.

IMG-94a35004997832029e93ff65bd305169-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*