Безпека праці – понад усе

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням заступника начальника управління В.Г.Колесника  проведено семінар-нараду з питань охорони праці. Її учасниками були інженери та провідні інженери, спеціалісти з питань охорони праці лісгоспів.

   Проаналізовано стан виробничого травматизму в держлісгоспах області за 2018 рік. Відзначено, що рівень охорони праці значно підвищився. Для створення безпечних та нешкідливих умов  праці підприємства  спрямували понад 4 мільйони гривень. І це дало результат: торік не було нещасних випадків з летальним наслідком.

   На семінарі кожний з присутніх спеціалістів мав можливість детально охарактеризувати сильні та слабкі сторони діяльності підприємств, можливості та загрози, що несе з собою лісогосподарська виробнича діяльність.

   Глибокий аналіз стану охорони праці в агропромисловому комплексі Хмельниччини провів начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері  В.М. Франко. Зокрема, він зупинився на результатах перевірок охорони праці в лісгоспах області. Інше важливе питання, на якому зробив наголос виступаючий, – це реалізація схваленої Кабміном України Концепції реформування СУОП ( системи управління охороною праці). Вона передбачає протягом 2019-2020 років формування нової національної системи запобігання виробничим ризикам у сфері безпеки та гігієни праці.

   Обговорення Концепції переросло в жваву дискусію між спеціалістами лісгоспів. Запитань поки більше, ніж відповідей, бо, найголовніше, як сприймуть ці нововведення працюючі. Треба, щоб зміни відбулися в свідомості працівників і, насамперед, роботодавців.

   Завершуючи семінар-нараду, заступник начальника облуправління В.Г. Колесник сказав: «Сьогодні наша держава зближує стандарти в сфері охорони праці, соціальної політики, тендерних відносин з Євросоюзом. Зміна підходів, новизна розуміння охорони праці – це запорука безпечної праці та зниження травматизму. Це наш конституційний обов’язок, адже людина, її життя й здоров’я визнані найвищою соціальною цінністю».

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0057

IMG_0060

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*