БЕЗПЕКА ПРАЦІ – ЩАСТЯ СІМ’Ї!

У рамках проведення Дня охорони праці на Хмельниччині триває конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Він сприяє підвищенню інтересу в дітей та молоді шкільного віку до поглибленого вивчення проблем охорони праці.

На державному підприємстві «Славутський лісгосп»   вже вдруге провели конкурс малюнків  серед дітей працівників підприємства за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме – безпечного ведення робіт у лісовому господарстві.

На конкурс були подані малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами. Журі  відібрало кращі роботи та відзначило подарунками всіх учасників. Діти та їхні батьки  поспілкувалися на теми безпечної праці та пожежної безпеки в неформальній  обстановці. Всі залишилися задоволені спілкуванням. Також визначили теми малюнків та формат проведення наступного конкурсу дитячого малюнка в лісовому господарстві.

Для визначення переможців наступного етапу конкурсу дитячі роботи  славутчан передано управлінню Держпраці в Хмельницькій області.

Прес-служба Славутського лісгоспу.

01 02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*