“Безпечне та здорове майбутнє праці”

    Щороку 28 квітня в нашій державі відзначають День охорони праці  Цьогоріч Україна долучилась до ініціативи Міжнародної організації праці  (МОП) під  гаслом  “Безпечне та здорове майбутнє праці”.

     Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямків цієї сфери, будує плани на майбутнє.

    З метою запобігання нещасним випадкам на виробництві і професійним захворювання  та вшанування пам”яті осіб, які загинули на виробництві,  у ДП “Старокостянтинівське ЛГ” було створено організаційний комітет  і розроблено план заходів з проведення Дня охорони праці. Протягом тижня члени оргкомітету  обстежили всі структурні підрозділи з дотримання вимог з охорони праці. Потім було розглянуто виявлені недоліки й порушення. Також  визначено кращі підрозділи й окремі працівники лісгоспу, яких було заохочено грошовими винагородами. Лісівники вшанували сім”ї загиблих на виробництві працівників  В.В. Овчарського й  Б.Б.Лінеівича.

  Охороні праці в лісгоспі приділяють велику увагу. На ділянках з шкідливими і небезпечними умовами  робітники забезпечені індивідуальними засобами захисту, спецвзуттям, отримують молоко чи інші рівноцінні продукти харчування, їм надається  додаткова відпустка  і доплата до тарифних ставок. Побутові приміщення відремонтовано й забезпечено опаленням, гарячим водопостачанням, є душові кімнати. Щороку за рахунок коштів профспілки в санаторіях і на базах відпочинку покращують  здоров”я десятки  трудівників. Варто зазначити, що всі працівники проходять навчання з охорони праці з подальшою перевіркою знань.Щоденно водії  проходять передрейсовий медогляд.

      У структурних підрозділах, згідно з графіком перевірок, інженерно-технічним персоналом лісгоспу  щомісячно проводяться перевірки стану охорони праці, результати яких потім розглядаються на технічних нарадах лісгоспу.

    Адміністрація лісгоспу робить все можливе для покращення умов праці, безпеки і здоров”я  працюючих  і для запобігання нещасних випадків на виробництві.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

фото1 фото4 фото3 фото2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*