Бесіда з школярами про первоцвіти

Весна! Пора року, яку ми з нетерпінням чекаємо. А найбільше радіємо, коли з-під землі починають виглядати перші квіти. І так хочеться – підійти і зірвати їх. Але коли рука тягнеться до рослин, ми навіть не підозрюємо, на яку небезпеку наражаємо природу. Зірвемо  кілька квіточок  і зберемо букетик, який поставимо у вазу. Мине кілька днів і викинемо його на смітник. То яка з цього користь?….

    З метою популяризації й примноження екологічних знань, виховання дбайливого ставлення до природи  фахівець з екологічної освіти Національного природного парку «Мале Полісся» Ю. О. Лукащук провів інформаційно-пізнавальне заняття про первоцвіти для учнів Ізяславського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей” імені О.Кушнірука.

    У ході занять діти ознайомилися з видовим складом первоцвітів Парку, дізналися про види, котрі занесені до Червоної книги України, про те, що зривання, продаж і навіть купівля є злочинами перед природою, які караються великими штрафами.

   По закінченню бесіди спільно дійшли до того, що при зустрічі з прекрасними квітами потрібно мати пошану до цих, справді чарівних і до того ж цілющих рослин. Не зривайте їх! Краще помилуйтеся ними в природі, а на згадку сфотографуйтеся.

    Бережіть первоцвіти – весняні усмішки рідної землі. Вони справді цього варті!

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

DSC_8249 DSC_8238 DSC_8242 DSC_8245

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*