Ботанічна школа-семінар зібрала науковців і природолюбів

   У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася всеукраїнська практична ботанічна школа-семінар «Особливості дослідження рідкісних видів рослин», присвячена 90-річчю відомого ботаніка Л. В. Балашова.

   Активну участь у заході взяли  наукові співробітники НПП «Мале Полісся» Н.В. Кратасюк та О.В. Мнюх. Їм було чим поділитися, адже національний природний парк, де директором А.В.Сасюк, багато зробив і робить для вивчення флори й фауни Малого Полісся.

   У форматі теоретичного і практичного турів, що проходили в лабораторних і природних умовах, науковці-природознавці з декількох регіонів України ознайомлювались із методикою вивчення онтогенезу рідкісних видів рослин і специфікою їх популяційних досліджень, аналізували геоботанічні аспекти дослідження, робили анатомо-морфологічні характеристики, вивчали GIS-технології та сучасні методи картування рідкісних видів рослин. Практичні й теоретичні етапи школи-семінару доречно комбінувалися з цікавими та пізнавальними екскурсіями, які проходили територіями НПП «Подільські Товтри» (Вербецькі Товтри, Смотрицький каньйон) та в ботанічному саду Подільського державного аграрно-технічного університету.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

smartcapture 2019-05-09_21-28-51_702 IMG_20190507_161817 rbt

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*