БРАКОНЬЄРИ ПОПАЛИСЯ НА ГАРЯЧОМУ

Лісничий Плужнянського лісництва Ізяславського лісгоспу Хмельницького ОУЛМГ  І.А. Жигадло, перебуваючи на охороні лісу, в обідню пору  виявив  автомобіль марки «Опель Комбо». Перекривши виїзд машині з лісу, він пішов  слідами незнайомців і незабаром   побачив, що один з браконьєрів несе на плечах дику козу, інший – дві рушниці в руках.

На вимогу лісничого зупинитися, хапуги кинули трофей та зброю і втекли. Він підібрав рушниці й одразу повідомив про браконьєрство районного мисливствознавця В.Ф.Рожкова  і головного лісничого підприємства В.П. Зайчука. На місце пригоди невдовзі прибули  мисливствознавець і дільничний інспектор, потім – наряд поліції і оперативний слідчий. Правоохоронці  вилучили дві гладкоствольні рушниці, а машину «Опель Комбо»  доставили евакуатором на штрафмайданчик Ізяславського районного відділку поліції. У  багажнику автомобіля виявили   ще одну  козулю.

Оскільки квартал № 69 Плужнянського лісництва, де застукали браконьєрів, належить до природозаповідного фонду й входить до національного природного парку «Мале Полісся», правоохоронними органами порушено кримінальне провадження. Винні особи встановлені, ведеться слідство. А суд  вже виніс ухвалу про арешт машини та зброї.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

4 1 2 3

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*