Вандали понівечили зону відпочинку

Свого часу силами й коштами  ДП «Ізяславське лісове господарство» на території району створено  рекреаційні пункти  «Зелений гай» у Михельському лісництві  та  «Сосновий бір»  у Плужнянському лісництві.

Тут – зручні дерев’яні столи й лавки, ошатні альтанки, накриття від дощу. Подбали лісівники  і про найменших своїх гостей: створили для них  майданчики з гойдалками, гірками, драбинками, пісочницями.  Але декому начхати на людську працю.У період Великодніх свят, попри заборону на відвідування лісів та в’їзд до них транспортних засобів, невідомі особи вчинили акт вандалізму на території рекреаційної зони «Зелений гай», що розташовується поблизу  Ізяслава.  Вони потрощили альтанки та аншлаги, позривали наочну агітацію з інформаційних щитів.

   Звичайно,  лісівники Ізяславщини відновлять зруйновані об’єкти за свій кошт. Однак вони сподіваються на свідомість відпочивальників. Адміністрація та колектив ДП «Ізяславський лісгосп»,  вкотре просять відвідувачів рекреаційних пунктів не смітити, поважати їхню працю, цінувати створене – не пошкоджувати дерев’яні споруди. Адже на їх будівництво, постійну підтримку в чистоті йдуть чималі кошти. Та й кожен з нас приходить відпочивати до лісу не останній раз, тож варто подбати, щоб і наступного разу в місці відпочинку було затишно й приємно.
Прес-служба ДП «Ізяславський лісгосп».

DSC_0095-1 DSC_0102 DSC_0103-10

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*