Велодень у Шепетівці

Вже третій  рік поспіль проводиться акція «Велодень у Шепетівці» на підтримку здорового  способу життя. Мета цієї акції — організувати дозвілля  для молоді,  дітей та дорослих, які не байдужі до занять спортом. 

  Недільного дня біля міської ради  зібралося майже 100 велосипедистів. Серед учасників акції були депутати міської ради, підприємці, громадські активісти та юні шепетівчани. Маршрут пролягав по вулицях Островського, Валі Котика,  далі по Новоград-Волинському шосе  до зони відпочинку «Лісовий кордон» державного підприємства «Шепетівське лісове господарство». Тут для активного відпочинку шепетівчан та гостей міста вмілими руками лісівників збудовано альтанки з лавками та столами, облаштовано місця для вогнищ та утилізації сміття, а також  цілий комплекс для розваг дітей з гойдалками, пісочницями, майданчиками для ігор. 

Загалом, учасники акції проїхали на велосипедах майже 20 км.   

Організатори фізкультурно-оздоровчого заходууправління сім’ї, молоді та спорту і Шепетівська спілка ветеранів Афганістану приготували смачний  куліш, яким щедро усіх пригостили.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

5 1 3 4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*