Весняна посадка – гаряча пора для лісівників Хмельниччини

   Весна – надзвичайно відповідальна пора  для лісівників.  Адже від того наскільки своєчасно й технологічно правильно виконаєш весняні роботи, залежить успіх створення майбутніх зелених насаджень. Тому до справи треба підходити професійно, враховуючи набутий досвід та умови, що складаються в конкретній ситуації.

   Особливістю кліматичних умов цього року є те, що у весняний період  випадають сніг і дощ, замерзає грунт, віють посушливі вітри й трапляються різкі перепади температур. Це справляє вплив на темпи створення лісових культур. Різні способи лісовідновлення вимагають специфічних та відповідних умов. Скажімо, сіянці й саджанці – це один спосіб, а інший – посів насіння лісових ділянок, який вимагає достатньо прогрітого грунту й певної кількості вологи.

   У цілому лісокультурна кампанія на Хмельниччині проходить організовано та із урахуванням  усіх чинників природничих знань. Понад 80 відсотків річного плану створення лісових культур уже виконано. А державні підприємства  «Ярмолинецьке ЛГ», «Шепетівське ЛГ», «Кам’янець-Подільське ЛГ», «Новоушицьке ЛГ» повністю виконали річне завдання.

   Одночасно всі підприємства доповнюють лісові культури, що були створені в попередні роки. Тут також всі роботи здійснюють згідно з графіком. А державні підприємства «Ізяславське ЛГ», «Кам’янець-Подільське ЛГ», Летичівське ЛГ» і «Ярмолинецьке ЛГ» розпочали висівання насіння в лісових розсадниках, закладаючи основу для нового посадкового матеріалу.

   Лісівники запевнюють – усі весняні роботи будуть виконані вчасно та з належною якістю.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

image32 0-02-09-7f5f1091f7cf3924d2ebad2e0ad4beec2c275b8d8806ea24ccb028939e807b21_full image21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*